До края на промоцията остават:
| Дисплей | 4.3" (10.92 cm) touch-screen TFT LCD (480 x 272 pixels , 65 536 colors) |
| Процесор | CPU Mstar MSB2521 500MHz (ARM9) |
| RAM | 128 MB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Windows CE 6.0 |
| Слот за карта памет | MicroSD до 16GB |
| Високоговорители | 1.0 моно |
| GPS / A-GPS | GPS Mstar MSR2112 |
| Инсталирана карта | Цяла Европа |
| Батерия | 950mAh Li-polymer |
| Размери | 120 x 80 x 12 mm |
| Тегло | 138 g |
| Гаранция | 2 години |