До края на промоцията остават:
| Дисплей | 7" (17.78 cm) TN LCD multi-touch (800x480) |
| Процесор | 1.0GHz Dual Core Cortex A5 |
| RAM | 512MB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Android 4.1 |
| Предна камера | 0.3 Mpix |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| G-sensor | 360° |
| Аудио | Вградено Stereo 2.0 |
| Слот за карта памет | MicroSD до 32GB |
| Видео изход | miniHDMI 1.4 FullHD |
| Размери | 182 x 121 x 10 mm |
| Тегло | 0.272 kg |
| Батерия | 2800mAh |
| Гаранция | 2 години |