До края на промоцията остават:
Както по-голямата част от телефоните на HTC тези дни, Amaze е надежден, но и атрактивен дизайн с Unibody алуминий. HTC Amaze се откроява от другите телефони, обаче, поради по-заоблени ъгли и леки сребърни и черени мотиви. Подложката е комбинация от алуминий и мека гума, което му придава уникален вид и комфортно усещане в ръката. Размерите са 5.1-2.6-0.46-инча дебелина,HTC Amaze 4G лесно се вмества в джоба или в чантата ви. Алуминиевия дизайн идва с малък компромис в теглото, обаче: 6.1 унции.
HTC Amaze има 4.3-инчов QHD (540-по-960 пиксела) Super LCD дисплей. На дисплея всичко изглежда красиво, с естествени цветове, наситено черно и ярко бяло.
Ще намерите всички със един допир ,хардуерни бутони и невероятен тъч скийн, но като myTouch 4G Slide, има две бутоните на лявата му страна: един за заснемане на видео, и един за правене на снимки.
Gingerbread с HTC Sense
Подобно на EVO 3D, Sensation 4G модели в най-новата версия на потребителския интерфейс Sense, с Android 2.3 (Gingerbread). Sense е най-красивия вариант на операционната система Android, и най-новата версия има някои сладки функции.
Една от тези функции е нови Настройки на екрана за заключване, която работи по подобен начин за заключване на екрана в Ios 5. Можете да изберете тема за заключване на екрана (телефон предлага доста малка част от тях да избирате) и след това изберете четири приложения, които посещавате най-често. Когато включите телефона си, ще видите четирите приложения в долната част на екрана. За да отключите екрана, просто плъзнете кръга в позиция над един елемент, в който момент ще скочи направо във проложението. Благодарение на тази функция, не е нужно да мине през множество менюта, за да достигнат до вашата електронна поща или други предмети, които толкова много искате.
Новата версия на Sense има spruced-up Walls система. Вместо да се налага да превключват назад и напред между екраните, както правите в стандартната операционната система Android, можете да затрупат с екрана на Sensation 4G да направи стените да се заъртат. Ефектът напомня ротационна въртележка . И като по-старата версия на Sense, можете да захванете навсякъде във вашия екран, за да видите умалените снимки с размер на вашите екрани.
Вие ще намерите нови джаджи, но любимото е красивата нова джаджа Времето. HTC има солидна традиция за създаване на визуални приложения условия, и това е хубаво да се види, компанията продължи да ги подобрява.
Камерата е ... Невероятна
Ще ви удиви , 8-мегапикселова HD видеокамера, която може да заснема видео до 1080p. Камерата има освететилен сензор, което е стандартно и е идеален за снимане в условия на слаба осветеност, без да е необходимо. F2.2 обектив Slide с по-широк отвор, отколкото много нови камери, които също се превежда по-добре снимки в слабо осветление без светкавица. Лесният за употреба интерфейс на камерата ви позволява да изберете от различни режими на снимане, включително ръчен и автоматичен режим.
SweepShot режим е подобен режим на Sony Sweep Panorama, която е много готина. Натискане на затвора и движение на камерата от дясно на ляво, и камерата съединява панорамни изображения незабавно. Този режим е невероятно забавен!
ClearShot HDR режим е много прилича на HDR функция на iPhone. Щракне на група от снимки в бърза последователност на различни нива на експозиция, след това маркирате, за да изведат акцентите в сенчести области и да се създаде една снимка на HDR. По мое мнение, HDR може да изглежда наистина готино или наистина странно и размазано.
BurstShot е наистина уникална функция за телефон с камера. Този режим прави снимки в бърза последователност, като държите бутона натиснат (папараци стил).
BurstShot е полезно за снимки на бързо движещи се обекти, като деца и домашни любимци.
Качеството на изображението е отлично за телефон с камера. Много телефони с камера имат трудно време за обработка на цветовете.
Изпълнение
С 1.2GHz двуядрен процесор, HTC Amaze изумява с 986 на бенчмаркинг App Vellamo. Това се нарежда към върха на списъка, заедно с Galaxy Tab на Samsung и малко под Droid Bionic.
HTC Amaze се поддържа HSPA + 42Mbps мрежа. Данни скорости бяха впечатляващи със средна скорост на изтегляне на 7.68Mbps и средната скорост на качване на 1.71Mbps. Най-бързата скорост на изтегляне, ни честота в 7,39 по-бързо сме виждали на 4G LTE мрежата на някои български оператори.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2011 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1730 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 6 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 264 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 4.3 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 173 гр. |
| Размери | 66 x 130 x 11.7 mm |
| Памет | 16GB mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8.1 MP |
| Светкавица | LED |
| Видео резолюция | 1080p |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Не |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |