До края на промоцията остават:
HTC Desire 400 е невероятният избор при забързано ежедневие. Той поддържа 2 сим карти, за да бъде винаги с вас, независимо дали сте на работа или у дома. Неговата операционна система Android Jelly Bean 4.0 ще ви предостави невероятни изживавяния и лесна работа с телефона. С помощта на 1GB RAM памет 4GB вградена памет и бърз, четириядрен процесор, ще отваряте мигновенно всяко приложение, а работата с няколко приложения едновременно ще е бърза, безпроблемна, за да се насладите максимално и да свършите всяка задача на мига. Desire 400 разполага с 8 мегапикселова камера която с помощта на автофокус и LED светкавица прави невероятни снимки и видео-клипове с високо качество. За да слушате музика, гледате филми и клипове, HTC Desire 400 предлага високоговорители Beats Audio, предоставящи ви невероятно качество на звука.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1800 mAh |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | SUPER LCD2 |
| Размер на екрана(") | 4.3" |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 119 гр. |
| Размери | 66.9 x 128 x 8.9 mm |
| Памет | 4 GB, 1 GB RAM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 720p |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| Android OS (Jelly Bean) с HTC Sense™ 4+, microSD до 32 GB, двуядрен процесор на 1 GHz, 1.6 MP предна камера, Bluetooth® 4.0 | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |