До края на промоцията остават:
Характеристики |
|
| Процесор | OctaCore 1.7GHz |
| Екран | 5" HD (720x1280) IPS Capacity, Multi-touch |
| Памет, телефон | 2 GB |
| Вградена памет | 16GB flash memory |
| Слот за карта памет | microSD up to 32 GB |
| Мрежа, телефон | 2G: 900, 1800, 1900, 850, 3G: 900 HSDPA, 2100 HSDPA, 4G: 1800 LTE, 800 LTE, 2100 LTE, 2600 LTE |
| Безжична мрежа | 802.11 b/g/n |
| Звук | Built-in speaker |
| Web камера, MP | 13 Mpixel (Secondary: 5 MP) |
| Сензори | Gravitation, Proximity, Light sensor |
| Батерия | Li-Polymer (4000 mAh) |
| Операционна система | Android 4.4 (KitKat) |
| Цвят | Син |
| Размери | 142mm x 71.8mm x 8.9mm |
| Тегло | 0.149 kg |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
Допълнителни опции |
ДА | НЕ |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 | |
| USB порт | Micro USB | |
| HDMI порт |
![]() |
|
| Навигация, GPS | GPS / AGPS | |
| FM радио |
![]() |
|
| SIM | Dual Sim |
- See more at: http://pcplus.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-Lenovo-P70-5-P0S6000FRO#sthash.ljgxUiIL.dpuf