До края на промоцията остават:
LG G Flex D958 е първият телефон в света с извит 6 инча P - OLED дисплей с резолюция 720x1280 пиксела. Това устройство бе пуснато през ноември 2013 г. и се управлява от микро SIM карта. Този телефон се отличава с отличен 2.26 GHz четириядрен процесор Snapdragon 800 с 2 GB оперативна памет, и Android ( 4.2.2 Jelly Bean ). Този смартфон е снабден с 13MP камера първична и вторична 2.1MP камера, която предоставя високо качество на снимки и видеоклипове. LG Flex идва с 32GB вградена памет за съхранение. С уникалната си форма, която следва линията на лицето , отлична конфигурация и фантастично качество на продукцията LG G Flex D958 е смартфон устройство, което няма да остави никого безразличен.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 3500 mAh |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | OLED |
| Размер на екрана(") | 6 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 177 гр. |
| Размери | 81.6 x 160.5 x 8.7 mm |
| Памет | 2 GB RAM, 32 GB mb |
| Слот за разширителни карти | Не |
| Екстри | |
| Вградена камера | 13МР |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 1080p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), предна 2.1 MP камера, четириядрен процесор Snapdragon 800 на 2.26 GHz, извит HD OLED дисплей, заден панел със самовъзстановяващо се покритие, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth v4.0, NFC, LTE, извит P-OLED дисплей | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |