До края на промоцията остават:
5.5 инчов дисплей
Със своя 5.5 " IPS дисплей G Pro Lite доставя невероятна картина с истински, като на живо, цветове и невероятно детайлни изображения. Сега всичко, което гледате е с максимална яснота и светъл цвят.
8 мегапикселова камера
Уловете всички прекрасни моменти с качествени снимки. Камерата поддържа функция "осветеност от обратната страна", осигуряваща блестящо подробно изображение и подобрена рязкост дори при слабо осветление за безценни спомени, които могат да бъдат уловени навсякъде, по всяко време.
Дълготрайна 3140 мАч Батерия
Намерете издръжливостта и надеждността, от която се нуждаете. Бъдете свободни да се насладите на всичко, което желаете, за по-дълго, без изобщо да се налага да се притеснявате за вашата батерия.
Богат звук с двойна тонколона
Чуйте всичко така, както е направено да се чуе, с невероятно качество, без никакви отклонения. Чрез разделяне на ниски и високи звуци, ще може да се наслаждавате на музиката, без да слагате слушалки.
Продуктивен стилус
Превърнете телефона си в преносим офис или творческо платно с Stylus Pen, който ви позволява да правите по-подробни бележки и рисунки, както за работа, така и за игра.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 3140 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 12/14 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 700/700 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на екрана(") | 5,5 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 161 гр. |
| Размери | 76.9 x 150.2 x 9.48 mm |
| Памет | 1 GB RAM, 8 GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 720p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
| двуядрен процесор Mediatek MT6577 с честота 1GHz, 1,3МР предна камера, стилус, стерео говорители, Android 4.1.2 | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |