До края на промоцията остават:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Kлавиатура | Стандартна |
| Тип телефон | Smartphone |
| Sim слотове | Single Sim |
| Устойчивост на | IP68 |
ОСНОВНИ
| Touchscreen | Да |
| Клавиатура QWERTY | Не |
| Вид клавиатура | Стандартна |
| Честота мрежа | 2G: 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 4G: 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Модел процесор | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Честота процесор (MHz) | 4x 2.8 GHz & 4x 1.7 GHz |
| Цвят | Черен |
| Размери (Ш x В x Д мм) | 71.9 x 153.2 x 7.9 |
| GPS | A-GPS GLONASS Bds |
| Тегло (гр) | 162 |
| Операционна система | Android 8.1 Oreo |
| Вид SIM карта | Nano Sim |
ПАМЕТ
| Вътрешна памет | 64 GB |
| RAM памет | 4 GB |
| Тип слот памет | microSD 2TB |
ДИСПЛЕЙ
| Тип дисплей | IPS |
| Резолюция (пиксели) | 1440 x 3120 |
| Брой цветове | 16 M |
| Диагонал на дисплея (инч) | 6.1 |
| Функции | Corning Gorilla Glass 5 564 ppi |
СВЪРЗВАНЕ
| GPRS | Да |
| Bluetooth | 5.0 aptX HD |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Да |
| USB | Type-C |
| Портове | 1 x USB 3.1 тип C |
ВИДЕО
| Резолюция на основна камера (Mp) | 16 + 16 (Dual) |
| Вградена светкавица | LED |
| Видео резолюция | 3840 x 2160 |
| Вторична камера | 8 MP |
| Фото/видео характеристики | Гео-маркиране, Докосване за фокуса, Разпознаване на лица HDR OIS EIS Панорама |
БАТЕРИЯ
| Капацитет (mAh) | 3000 |
КОМУНИКАЦИЯ
| Съобщения | SMS MMS Email |
| Browsing | HTML5 |
| Email, Push Mail |
МУЛТИМЕДИЯ
| FM радио | Да |
| Видео възпроизвеждане | AVI MP4 WMV RMVB MKV MOV ASF RM FLV |
| Аудио запис | MP3 M4A AAC - AMR FLAC APE WAV |
ДРУГИ
| Сензори | Барометър Компас Близост Жироскоп Отпечатък Акселерометър |
| Включени аксесоари | Зарядно устройство USB кабел |