До края на промоцията остават:
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| iPhone | Не |
| Тип телефон | Смартфон |
| Sim слотове | Single Sim |
ОСНОВНИ
| Touchscreen | Да |
| Клавиатура QWERTY | Не |
| Честота мрежа | LTE |
| Модел процесор | Quad-core Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 |
| Честота процесор (MHz) | 1100 |
| Цвят | Титаниев |
| Размери (Ш x В x Д мм) | 144.7 x 72.6 x 7.9 |
| GPS | Да |
| Тегло (гр) | 138 |
| Операционна система | Android OS, v6.0.1 (Marshmallow) |
| Вид SIM карта | Nano-SIM |
ПАМЕТ
| Вътрешна памет | 8 GB |
| RAM памет | 1 GB |
| Тип слот памет | MicroSD ( до 32 GB) |
ДИСПЛЕЙ
| Тип дисплей | IPS LCD |
| Резолюция (пиксели) | 480 x 854 |
| Брой цветове | 16 M |
| Диагонал на дисплея (инч) | 5 |
| Функции | Corning Gorilla Glass 3 |
СВЪРЗВАНЕ
| GPRS | Да |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| USB | MicroUSB v2.0 |
| Портове | 1 x 3.5 mm audio jack |
ВИДЕО
| Резолюция на основна камера (Mp) | 5 |
| Вградена светкавица | Да |
| Вторична камера | 5 MP |
БАТЕРИЯ
| Капацитет (mAh) | 2500 |
| Тип батерия | Li - Ion |
КОМУНИКАЦИЯ
| Съобщения | Да |
| Browsing | Да |
| Да |
МУЛТИМЕДИЯ
| FM радио | Да |