До края на промоцията остават:
Nokia 6 (N6) смартфон излязъл на пазара през 2017 г. Той се захранва от Qualcomm Snapdragon 430 MSM8937 чипсет, 3 GB на RAM и 32 GB вътрешна памет.
Nokia 6 работи на Android OS v7.0 (нуга) при фабрична инсталация. Той идва с Li-Po 3000 мАч, която не може да се изважда. Той разполага с 5,5 инча IPS дисплей с 1080 х 1920 резолюция пиксела. Технологията IPS е един от най-водещите LCD технологии в света.
Теглото на телефона 169 грам, а размери 154 х 75,8 х 8,4 мм. Цветове - черно. Тип на SIM - Nano SIM. Размер на екрана се измерва в сантиметри, диагонално от ъгъл до ъгъл. На 5,5 инча IPS капацитивен сензорен екран с 1080 х 1920 резолюция пиксела е мултитъч, технология IPS, размер 5,5 инча, резолюция 1080 x 1920 пиксела, мултитъч-да, памет Смартфонът на (3 GB) не може да се разшири, но съхранение (32 GB) може да се разшири с микроб карта.
Камерата на Nokia 6 ceni разполага с автофокус. Автоматичен фокус е функция на камерата е направил прецизира във фокуса на камерата, тя е хубава черта на този смартфон. Предна камера 8 MP, камера за задно 16 MP, 4608 x 3456 пиксела, автофокус, флаш, Dual LED.
| Памет | |
| SIM карта | |
| Процесор | |
| Размери | |
| Батерия | |
| Операционна система | |
| Камера | |
| GPRS свързаност | |
| Модел година | |
| Тегло | |
| Features | |
| WiFi свързаност | |
| Слот за Карта памет | |
| Дисплей | |
| Bluetooth Свързаност | |
| Размери | 154 x 75.8 x 7.9 mm |
| Тип процесор | Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 CPU Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 GPU Adreno 505 |
| WiFi връзка | ДА |
| Размер SIM | Nano-SIM |
| Тегло | 169 g |
| Година | 2017, January |
| GPRS Връзка | Да |
| Вид дисплей | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Protection Corning Gorilla Glass 3 |
| Размер дисплей | 5.5 inches , Resolution 1080 x 1920 pixels |
| RAM | 3 GB RAM |
| Размер памет | 32 GB |
| Слот за карта памет | microSD, up to 256 GB |
| Версия на ОС | Android 7.1.1 (Nougat) |
| Сензори | Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Bluetooth връзка | Да |
| Задна камера | 16 MP, f/2.0, phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash |
| Предна камера | 8 MP, f/2.0, 1.12 µm pixel size, 1080p |
| Тип батерия | Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery |