До края на промоцията остават:
| Дисплей | 4.00" Multi-touch TFT 16M цвята (480x800) |
| Процесор | 1.20 GHz Dual Core ARM Cortex A9 |
| RAM | 512MB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Android 4.1 |
| Камера | Задна 8.0 Mpixel Autofocus, LED Flash. Предна 0.3 Mpixel |
| 3G | Да |
| Dual SIM | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 3.0 + HS |
| GPS | A-GPS, GPS |
| Сензори | G-Sensor, Ambient Light Sensor, Proximity Sensor |
| Слот за карта памет | MicroSD, HC до 32BG |
| Интерфейс | Micro USB |
| Аудио изход | 3.5mm mini-jack |
| Аксесоари в комплекта | Зарядно, USB кабел |
| Батерия | 1500 mAh Lithium Ion |
| Друго | Официален телефон, никога не заключван. Работи с всички мобилни оператори |
| Гаранция | 2 години |