До края на промоцията остават:
| Дисплей | 5" Touch-screen LCD Цветен, 480x800, 260cd/m^2 |
| Процесор | 664MHz Dual Core ARM11 |
| RAM | 128MB |
| Вътрешна памет | 4GB, слот за карта памет MicroSD до 8GB |
| Операционна система | Microsoft Windows CE 6.0 |
| Навигационен софтуер | iGo + карти за цяла Европа |
| FM Tuner | Да |
| Bluetooth | Да |
| DVR | Да |
| Интерфейс | Mini USB |
| Гаранция | 2 години |