До края на промоцията остават:
Цена: 149,00 лв.
Наличност: В наличност
Артикулен номер: 18458
| Дисплей | 7.0" Multi-touch TFT LCD (800x480) |
| Процесор | 1GHz ARM Cortex A8 (Allwinner A13) |
| Графичен процесор | 360Mhz Mali 400 MP |
| RAM | 512MB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Android 4.1 Upgradable |
| Камера | Предна 0.3 Mpixel |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Екстри | G-Sensor, Video Accelerator, 3D Accelerometer, OpenGL ES 2.0, USB OTG Support, microUSB Charging |
| Слот за карта памет | Micro SD, Micro SDHC |
| USB | Micro USB 2.0 |
| Аудио изход | 1 x 3.5 mm mini jack |
| Аудио | 2.0 стерео колонки |
| eBook поддържани формати | EPUB, PDF, TXT, FB2, PDB, RTF |
| Аудио поддържани формати | MP3, WMA, FLAC, AAC, AMR, M4A, OGG, MP2, WAV, APE, MID |
| Видео поддържани формати | AVI, 3GP, WMV, MP4, MOV, MPG, RM, RMVB, FLV, MKV, VOB, M2TS, TP, TS |
| Изображения поддържани формати | BMP, JPG, GIF, PNG |
| Видео възпроизвеждане | Full HD 1080p |
| Инсталирани апликации | Google Play, Browser, Explorer, Gmail, E-Mail, Google Maps, Office Suite, Blue, Facebook, Twitter, Youtube, eBook, Music, Video, Gallery, Calculator, Calendar, FreeNote, Stock Alert, Barcode Scanner, Currency Converter, Angry Birds, Chess Free, 250+ Solitairs, Camera, Skype, eReader Prestigio, SugarSync, OTA updates |
| Батерия | Lithium Polymer 3200 mAh |
| Ширина | 192 мм |
| Височина | 116мм |
| Дълбочина | 10.7мм |
| Тегло | 0.305 kg |
| Гаранция | 2 години |