До края на промоцията остават:
| Дисплей | 7.85" Multi-touch IPS (1024x768) |
| Процесор | 1.6Ghz Quad Core ARM Cortex A9 |
| Графичен процесор | Quad Core Mali 400 MP |
| RAM | 1GB |
| Вътрешна памет | 8GB |
| Операционна система | Android 4.2 Jelly Bean |
| Предна камера | 0.3MP |
| Задна камера | 2MP |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| G-сензор | Да |
| Full HD Playback | Да |
| HDMI изход | Да |
| Слот за карта памет | MicroSD, HC до 32GB |
| Батерия | 4700 mAh Li-Po |
| Гаранция | 2 години |