До края на промоцията остават:
| Дисплей | 7.85" Multi-touch IPS (1024x768) |
| Процесор | 1.2Ghz Quad Core ARM Cortex A7 MTK8389 |
| Графичен процесор | 238MHz PowerVR SGX 544 |
| RAM | 1GB |
| Вътрешна памет | 8GB |
| Операционна система | Android 4.2 Jelly Bean |
| Предна камера | 0.3MP |
| Задна камера | 2MP |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| GPS | Да |
| G-сензор | Да |
| Full HD Playback | Да |
| HDMI изход | Да |
| Екстри | G-Sensor, Video Accelerator, 3D Accelerometer, OpenGL 2.0, Phone calls and messaging support, GPS reciever, A-GPS, microUSB Charging |
| Слот за карта памет | MicroSD, HC до 32GB |
| Батерия | 4700 mAh Li-Po |
| Гаранция | 2 години |