До края на промоцията остават:
| Дисплей | 4.00" Multi-touch TFT 16M WVGA (480x800) |
| Процесор | 1.20GHz Dual Core MediaTek MT6572 |
| RAM | 512MB |
| Вътрешна памет | 4GB |
| Операционна система | Android 4.2 |
| Предна камера | 3.0 Mpixel |
| Задна камера | 3.0 Mpixel, Autofocus, LED Flash |
| Dual Sim | Да |
| 3G | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Да |
| Батерия | 1500 mAh |
| Друго | Официален телефон, никога не заключван. Работи с всички мобилни оператори |
| Гаранция | 2 години |