До края на промоцията остават:
Samsung C3520 La Fleur нов 24месеца гаранция на уникална цена от онлайн магазин Aksesoari.net. Samsung C3520 La Fleur е апарат с форма тип мида има 2,4-инчов QVGA дисплей, 1.3-мегапикселова камера, 3.5 мм аудио жак, FM радио, MicroUSB порт, и слот за микро карта памет,поддържа четири-бандови GSM / мрежи и се основава на последният несензорен интерфейс на самсунг с интеграция на социални мрежи.Samsung C3520 La Fleur
| МОДЕЛ | C3520 |
| КАМЕРА | 1.3 MGP |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | TFT 256K |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА | 240X320, 2.4 INCHES |
| BLUETOOTH | ДА |
| GPS | НЕ |
| 3G | НЕ |
| EDGE | ДА |
| WLAN | НЕ |
| GPRS | ДА |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 28 MB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ | ДА |
| A-GPS SUPPROT | НЕ |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | НЕ |
| TV ТУНЕР | НЕ |
| FM РАДИО | ДА |
| MP3 | ДА |
| DUAL SIM | НЕ |
| MMS | ДА |
| СВЕТКАВИЦА | НЕ |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | ДА |
| ВИДЕО ЗАПИС | ДА |
| АВТО ФОКУС | ДА |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion 800 mAh |
| ИГРИ | ДА |
| РАЗМЕР | 102x52xx16.8mm |
| ТЕГЛО | 97.3g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| Цена в магазин на Tехнополис | 129.00 лв |
| Марка | SAMSUNG |