До края на промоцията остават:
Samsung Galaxy S3 Neo е смартфон с Android операционна система (OS), 4.8 inches (720x1280) Капацитивен чувствителен на допир екран, 8-мегапиксела камера с автофокус и светкавица плюс втора 1.9-мегапиксела камера отпред и с microSD/microSDHC/microSDXC слот за карти. Galaxy S3 Neo поддържа HSDPA+ (4G) 21.1 Mbit/s, Wi-Fi и GPS, A-GPS, Glonass. Той е със средни размери, със средно тегло и с батерия издържаща до 14 часа в режим на разговори.
S Voice
Защо да не общувате с телефона си? Кажете му да се събуди! Нещо повече, можете да кажете на Samsung Galaxy S3 Neo да изключи алармата за няколко минути и да ви остави да поспите още малко. Можете да отговаряте (или да отказвате) повиквания, да увеличавате (или намалявате) силата на звучене на музиката и дори да кажете на камерата да снима.
Social tag
Сега е още по-лесно да бъдете заедно с приятелите и любимите. "Social tag" позволява да свързвате лицата във фотоалбума с техните потоци в социалните медии. След като направите настройката, всичко необходимо е да погледнете снимките и ще видите как се показва текущото им състояние.
Best photo
Samsung Galaxy S3 Neo знае как изглеждате най-добре и със сигурност няма да пропусне усмивка или да снима примигващ човек. Прави автоматично последователност от 8 снимки и избира най-добрата от тях.
Smart stay
С интуитивната функция "Smart stay' Samsung Galaxy S3 Neo автоматично разпознава кога гледате телефона, независимо дали четете електронна книга или сърфирате в мрежата. Предната камера следи зорко очите ви и поддържа ярко изображение за непрекъснато зрително удоволствие. Каква страхотна идея!
Pop up play
Да правите едновременно няколко неща на 4,8" HD Super AMOLED дисплей на Samsung Galaxy S3 Neo е лесно и забавно. С функцията за незабавно стартиране и мощния четириядрен процесор можете да гледате HD видеоклипове в друг прозорец, докато същевременно изпращате имейли или текстови съобщения. Можете да преоразмерите видеото, да го плъзнете където желаете на екрана и да говорите с приятели или да сърфирате в мрежата. Не се лишавайте от нито едно от тези действия.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2100 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 14 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 330 ч. |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | Super AMOLED |
| Размер на екрана(") | 4.8" |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 132 гр. |
| Размери | 70.7 x 136.6 x 8.6 mm |
| Памет | 1.5 GB RAM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 1080p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| Android OS, v4.4.2 (KitKat), Quad-core 1.4 GHz, 16 GB вътрешна памет, 1.9 MP предна камера, microSD до 64 GB, Bluetooth 4.0 | |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри |
Да |