До края на промоцията остават:
Цена: 205,00 лв.
Продукта е
Артикулен номер: 10004
Толкова умен, толкова напреднал! Samsung S6312 Galaxy Young работи като с магия, тъй като ви носи си най-модерния мобилен опит някога. Все така компактен и шик, телефонът така въвежда най-новите технологии, като предоставя най-разширени функции и иновативен контрол. С помощта на бързото свързване и богатото съдържание ти позволява да се забавляваш. Този телефон има всичко, което искаш!
Компактен, но мощен
Дори и с малкият си размер, този телефон е пълен с всякакви разширени функции и има забележителни характеристики! Достатъчно компактен, за да се събере удобно в ръката, мобилният също така разполага с голям 3.27 инча тъчскрийн дисплей, който ви помага да се насладите на всичките му възможности. Задвижван от 1GHz процесор, всичко работи бързо - независимо дали разглеждате вашите снимки, музика, видео и друго! Благодарение на платформата Android ™ 4.1 (Jelly Bean), всичко се става бързо и плавно, а и може да се насладите на много приложения и игри, с които да запълните времето си.
Характеристики
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2013 |
| Мрежа | GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1300 mAh |
| Работа с 2 SIM карти | Да |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Цветове | 262K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 3.2" |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 112 гр. |
| Размери | 109.4 x 58.6 x 12.49 mm |
| Памет | 4 GB mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 3 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Не |
| Видеорезолюция | VGA@25fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
|
- 1 GHz Cortex-A5 Processor - Android 4.1 Jelly Bean |
|
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Не |
| WAP | Не |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Не |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |