До края на промоцията остават:
Водоустойчив телефон, който ти позволява да правите повече.
Xperia Z3 Compact е смартфон, който ще промени начина Ви на живот. С най-висок рейтинг за водоустойчивост, Xperia Z3 Compact ви позволява да отговаряте на повиквания в дъжда или да правите снимки в басейна. В комбинация с елегантен, компактен дизайн, който е лесен за употреба с една ръка, Xperia Z3 Compact е Android смартфон, който кипи от красота.
Най-добрата камера, за най-добрите моменти
Най-добрите снимки, дори без наличие на светлина. Благодарение на функциите Cyber-shot и Handycam, можете да запишете изумителни видео клипове с много движение или сред дъжда. Вградените приложения на тази камера Ви позволяват да направите снимките по-забавни и красиви.
Ненадминато забавление от Sony. Където и да сте.
Xperia Z3 Compact съчетава ярък дисплей със последно поколение Sony аудио технологии. Чуйте всеки такт с Hi-Res аудио технологията, която блокира шума и прави звука по-ясен.
Напълно зареден смартфон с два-дни живот на батерията
Xperia Z3 Compact е водоустойчив, а корпусът му е изграден от висококачествени материали, образуващи невероятен дизайн. Резултатът е по-лесно използване на телефона с една ръка, по-елегантен вид и по-добро изживяване.
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2014 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 2600 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 12/14 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 880/920 ч. |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Размер на екрана(") | 4,6 |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 129 гр. |
| Размери | 64.9 x 127.3 x 8.6 mm |
| Памет | 2GB RAM, 16GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | microSD |
| Екстри | |
| Вградена камера | 20.7MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | LED |
| Видеорезолюция | 2160p@30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | да + RDS |
| GPS | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| 3.5 мм жак | Да |
| HD видео | Да |
|
четириядрен процесор Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 с честота 2,5GHz, водоустойчив корпус, Android 4.4.4, предна 2,2МР камера, Triluminos дисплей с X-Reality Engine, 1/2.3'' сензор на основната камера, стерео говорители, NFC, LTE, nano SIM, двубандови Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac възможности |
|
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| SMS | Да |
| MMS | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Допълнителни функции | |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |